קצת עלינו

בעולם היום עסק כמעט ולא יכול לנשום בכוחות עצמו בלי מעטפת דיגיטלית מקיפה, שפוגשת את הלקוח בכל פלטפורמה אליו הוא פונה. פיקסל פלוס הוא משרד פרסום דיגיטלי שמעניק ללקוחותיו מעטפת שירותים דיגיטליים (ONE STOP SHOP) בכל תחומי הדיגיטל – מפיתוח האתר ועד קידומו בכל הפלטפורמות.

פיקסל פלוס הוא סוכנות דיגיטל חדשנית שעושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, יודעת לזהות טרנדים חדשים ולבנות אסטרטגיות מקיפות ומותאמות אישית. אנחנו מציעים את שירותיהם של אנשי מקצוע מובילים, מעצבים גרפיים, מומחי קידום אתרים ואנשי אינטרנט מנוסים, שמלווים באופן צמוד ואישי כל לקוח ולקוח.

המשרד שלנו מונה מספר מחלקות:

מחלקת קידום אתרים (SEO) - גוגל הוא האתר אליו רובנו פונים כשאנחנו מחפשים מוצר או שירות; רובינו גם פונים לאתרים הראשונים שמופיעים בדף החיפוש. קידום אתרים בגוגל הוא חלק בלתי פרד מהצלחתו של עסק, שמביא את האתר כמה שיותר גבוה ב'גוגל' בעזרת אופטימזציה לדרישות מנוע החיפוש ומחקר מילות מפתח. קידום אתרים הוא חלק מה-DNA שלנו, ואנחנו יודעים כיצד להביא אתכם לראש הדף.

מחלקת עיצוב - עיצוב מדויק הוא קריטי לשיווק העסק, ומסייע ליצור את המסר הנכון ולשדר את מהות המותג לקהל היעד. מחלקת העיצוב שלנו היא הזירה היצירתית, שעוסקת ביצירת ויזואליה מהודקת בכל נקודות ההשקה עם הלקוח - יצירת שפה גרפית אחידה, עיצוב קמפיינים, מיתוג, קריאייטיב וחווית משתמש (UX/UI). כל זה תוך שיתוף פעולה מלא עם המחלקות האחרות ליצירת מסר בהיר, אחיד ונכון שמתכתב עם ערכי המותג.

מחלקת פיתוח - מחלקת הפיתוח שלנו היא מחלקה ששמה את החדשנות בראש סדר העדיפויות. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ראש יצירתי וחשיבה עד לפרטים הקטנים ביותר אנחנו מפתחים אתרי אינטרנט מתקדמים ומספקים פתרונות דיגיטליים חדשניים כמו מערכות ניהול והזמנות בהתאמה אישית לכל עסק.

מחלקת פרסום בדיגיטל - עולם הפרסום היום הוא דיגיטלי יותר מאי פעם, מתחדש ללא הפסקה ודורש תשומת לב ייחודית לטרנדים חדשים תוך הגעה מדויקת לקהל היעד הנכון. אנחנו מתמחים ביצירת קמפיינים דיגיטליים ממומנים, ניהול רשתות חברתיות ובניית אסטרטגיות שיווקיות בכל הפלטפורמות הדיגיטליות - פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וכדומה.